Oferta

Sesja ciążowa – 400zł

W cenie sesji otrzymacie 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, deseczkę ze zdjęciem w rozmiarze 10x15cm, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko. Zapewniam suknie i wianki do sesji dostępne w moim atelier.

Czas trwania sesji to około 1,5-2 godziny w 2-3 stylizacjach.
Ujęcia rodzinne w cenie sesji.

Przy wykupieniu pakietu ciążowy + noworodkowy cena za całość to 800zł.

 

Pierwsze godziny po narodzinach – 300zł

W cenie sesji otrzymacie 5 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę CD z tymi samymi zdjęciami. Sesja lifestyle odbędzie się w szpitalu w pierwszych dwóch dobach po urodzeniu. Zdjęcia wraz z płytą oddam w Wasze ręce zapakowane w gustowne pudełko.

Ujęcie rodzinne cenie sesji.

 

Sesja noworodkowa – 450zł

W cenie sesji otrzymacie 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, deseczkę ze zdjęciem w rozmiarze 10x15cm, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko. Zapewniam wszystkie stylizacje dla noworodka i pomagam w doborze garderoby rodzeństwa i rodziców.

Sesja trwa około 3-4 godziny, jest czas na spokojne karmienie, przewijanie, przytulanie i wykonanie fotografii w 5-6 stylizacjach. Ja pozycjonuję i wyciszam niemowlaka. Ujęcia rodzinne w cenie sesji.

 

Sesja noworodkowa lifestyle – 500zł

W cenie sesji otrzymacie 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, deseczkę ze zdjęciem w rozmiarze 10x15cm, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko. Zapewniam stylizacje dla noworodka i pomagam w doborze garderoby rodzeństwa i rodziców.

Sesja trwa około 3-4 godziny, jest czas na spokojne karmienie, przewijanie, przytulanie i wykonanie fotografii w 3-4 stylizacjach.
Dojazd na terenie Rzeszowa i ujęcia rodzinne w cenie sesji.

 

Sesja niemowlęca – 300zł

Sesja przewidziana jest dla niemowląt siedzących samodzielnie. W cenie sesji otrzymacie 5 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko. Zapewniam 2 stylizacje i rekwizyty do sesji.

Czas trwania sesji to około 1,5-2 godziny.

 

Sesja dziecięca/rodzinna – 400zł

W cenie sesji otrzymacie 10 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, deseczkę ze zdjęciem w rozmiarze 10x15cm, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko.

Czas trwania sesji to około 1,5-2 godziny, na sesję można umówić się w studio, plenerze, domu dziecka…

 

Sesja dziecięca/rodzinna premium – 1400zł

W cenie sesji otrzymacie 20 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce w formie odbitek 15×21 na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD z tymi samymi zdjęciami, dwie deseczki ze zdjęciem w rozmiarze 15x21cm, foto-album w formacie 20x20cm ze zdjęciami z sesji wg mojego projektu, foto-obraz w formacie 40x60cm i dwie odbitki w formacie A4 dla dziadków.

Czas trwania sesji to około 2-3 godziny, na sesję można umówić się w studio, plenerze, domu dziecka…

 

Reportaże z uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunika – 600zł

W cenie sesji otrzymacie ok 60 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce 30 odbitek 15×21cm na papierze jedwabnym oraz zadrukowaną płytę DVD ze zdjęciami w formie plików, deseczka ze zdjęciem w rozmiarze 15x21cm, a całość oddam w Wasze ręce zapakowana w gustowne pudełko.

Obecność fotografa do 3h (** można umówić się na 2h), reportaż rozpoczyna się podczas fotografowania przygotowań do uroczystości, pozowana sesja zdjęciowa na 5 ujęć w tym samym dniu.

* każda dodatkowa godzina pracy fotografa w tym dniu + 100 zł

Reportaż ślubny – od 1 400zł

skontaktuj się ze mną, a wyślę cennik pakietów ślubnych.

Decydując się na wykonanie sesji zdjęciowej u mnie, otrzymacie moją wiedzę, najwyższej jakości sprzęt, wydruki i produkty fotograficzne.
Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, pomagam dobrać stylizacje, tematykę sesji czy ujęć i chętnie poznam Wasze oczekiwania a następie postaram się im sprostać. Kocham wyzwania, więc jeśli macie jakieś specjalne życzenia, chętnie je poznam jeszcze podczas wstępnych ustaleń.

            Ważne informacje:

– aby zarezerwować termin sesji, należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 50zł na konto 46 1140 2004 0000 3502 7663 3008 w tytule podając imię nazwisko, datę i charakter sesji , dopuszczalne jest dwukrotne przesunięcie terminu.

–  rozliczenie za sesję następuję w całości w dniu sesji. W przypadku pakietu sesji ciążowej i noworodkowej płatność za cały pakiet następuje podczas pierwszego spotkania

– istnieje możliwość dokupienia ujęć w cenie 30 zł/szt

– istnieje możliwość zamówienia kosmetyczki, która w cenie 50zł wykona makijaż do sesji.

– zdjęcia na płytę DVD zapisuję w trzech folderach. Jeden folder to pliki TIFF odpowiednie do dużych odbitek, w drugim znajdziecie pliki JPG odpowiednie do wykonania dodatkowych odbitek, a trzecie to odpowiednio przygotowane, zmniejszone i oznaczone moim logo pliki PNG do publikacji w internecie.

– przekazuję klientowi jedynie wykupione ujęcia, nie oddaję, ani nie odsprzedaję surowych zdjęć.

– przekazuję pisemnie prawa autorskie do sesji stylizowanych.

– za bezpieczeństwo dzieci, które w danym momencie nie są fotografowane odpowiedzialność spada na rodziców

– rodzice ponoszą materialną odpowiedzialność za powstałe podczas zniszczenia dokonane przez klienta lub jego dzieci.

– Zlecenie oddaję klientowi do 20 dni od dnia wyboru ujęć do obróbki.

Przystąpienie do sesji jest jednoznaczne z akceptacją informacji zawartych na stronie.