Kilka słów o mnie, jestem mamą trójki dzieci, pańcią dla pieska, żoną męża :)
i fotografką.

Uwielbiam czekoladę, ładne przedmioty z historią (zwłaszcza meble), ale nade wszystko lubię ludzi, zwłaszcza dzieci za ich uśmiech, szczerość i emocje. Fascynujące jest to jak szybko się zmieniają zarówno w wyglądzie jak
i w zachowaniu.

Na co dzień mam to szczęście, że pracując realizuję swoje pasje. Staram się, żeby każde zdjęcie było inne, opowiadało jakąś historię starannie komponuję scenografię dobierając rekwizyty i kolorystykę.

Jak to matka i kobieta, najchętniej fotografuję dzieci w szczególności noworodki i kobiety, bo lubię tę ich zmienność. Przykładam wiele starań do tego, aby każdy kto zasiądzie przed moim obiektywem czół się wyjątkowo a zdjęcia były tego odzwierciedleniem.

Jak wygląda moja praca?
Fotografuję pełno-klatkową lustrzanką firmy NIKON,(posiadam drugi zapasowy aparat na podorędziu, aby zawsze mieć pewność, że na sesji czy w ważnej dla Was chwili mój sprzęt nie zawiedzie), oraz jasnymi obiektywami, bo lubię pracę ze światłem i staram się korzystać ze światła zastanego.

A gdy zdjęcie znajduje się już w aparacie przegrywam je na komputer gdzie następuje wywoływanie zdjęcia, gdyż fotografując otrzymuję tzw: „negatyw cyfrowy” RAW. W programie graficznym ustawiam balans bieli, nasycenie itp.
a następnie zdjęcie poddaję artystycznej i autorskiej obróbce, starannie poprawiając niedoskonałości skóry, tła i inne, całość zamykając w rozszerzeniu jpg. Temu ostatniemu szlifowi poddawane są wybrane zdjęcia a ich ilość zależy od pakietu. Ostateczną decyzję pozostawiam zawsze klientowi.

Na sesje zdjęciowe zapraszam do mojego atelier zaprojektowanego z myślą o stylizowanych sesjach zdjęciowych, znajdziecie tu wiele rekwizytów i dodatków niezbędnych do takich sesji. Z myślę o najmłodszych mam w studio wiele ubranek i kolorowych teł oraz mięciutkich kocyków czy maskotek. Przy pięknej pogodzie zwłaszcza gdy za oknem kwitną drzewa lub zieleni się lato chętnie zabieram sprzęt ze sobą i udaję się w plener także na sesje noworodkowe.